Sitemizde şuan toplam 126 film bulunmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 105. bölüm

Diriliş Ertuğrul 105. bölüm canlı izle

Son bölümüyle izleyenleri ekranlara kilitleyen Diriliş Ertuğrul 105.bölüm bu akşam yayınlanacak. Yeni bölümü yine heyecan dolu olacak Diriliş Ertuğrul’da Ares’in ölüm vakti geliyor.

Diriliş Ertuğrul 105. bölüm fragmanıİşte Diriliş Ertuğrul 105. bölümünün detayları.
TRT 1’in beğeniyle takip edilen dizisi Diriliş Ertuğrul 105.bölüm 2.fragmanı yayınlanmıştı . Yeni bölümü merakla beklenen Diriliş Ertuğrul yine izleyenleri heyecanlandıracak. “Ne imparatorluğun ne davan seni kurtarır. Gayri hiçbir şeysin” diyen Ertuğrul, Ares’in kellesini alacak mı? İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölüm tanıtımları ve detayları.
Diriliş Ertuğrul 105. bölümünde ne olacak?

Ertuğrul fetihten sonra kale içinde yeni nizam dahilinde gerekli düzenlemeleri yapmıştır. Kendisine emanet olan Marya’yı ise Artuk’la evlendirmek istemiş ve iki tarafın da rızasını alarak Marya ve Artuk’u evlendirdi. Hayme Ana bu nikah sırasında fenalaşmış ve yere yığıldı.

Hayme Ana Ertuğrul’un kolları arasında helallik dileyerek gözlerini yumdu. Peki Hayme Ana yaşayacak mıdır?

0

Kanal Bilgileri 3 sene önce eklendi

Kategori: Blog

Diriliş Ertuğrul 105. bölüm canlı izle Son bölümüyle izleyenleri ekranlara kilitleyen Diriliş Ertuğrul 105.bölüm bu akşam yayınlanacak. Yeni bölümü yine heyecan dolu olacak Diriliş Ertuğrul’da Ares’in ölüm vakti geliyor. İşte Diriliş Ertuğrul 105. bölümünün detayları. TRT 1’in beğeniyle takip edilen dizisi Diriliş Ertuğrul 105.bölüm 2.fragmanı yayınlanmıştı . Yeni bölümü merakla beklenen Diriliş Ertuğrul yine izleyenleri […]


Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?