Tivibu Spor Mozaik Canlı izle

Tivibu Spor, 2010 yılında Türk Telekom’un şirketi olan Tivibu tarafından kurulmuş digital TV platformudur. UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, Serie A, İskoçya Premier Ligi, İtalya Kupası, Rusya Premier Ligi, İngiltere FA Cup, Portekiz Ligi, Hollanda Ligi, İspanya Basketbol Ligi, Yunanistan Basketbol Ligi, Almanya Basketbol Ligi, ATP Tenis Turnuvaları, WTA Tenis Turnuvaları ve Golf Turnuvaları yayın haklarını elinde bulundurmaktadır.

Tivibu Spor Mozaik HD
Tivibu 377. kanaldan interaktif bir şekilde yayın yapmaktadır. Bu kanaldan altı tane spor kanalını altı bölümde aynı anda yayınlamaktadır. Tivibu Spor Mozaik kanalı ile eş zamanlı HD görüntü kalitesinde yayın yapmaktadır.

Tivibu Spor Mozaik
Tivibu 2. kanaldan interaktif bir şekilde yayın yapmaktadır. Bu kanaldan altı tane spor kanalını altı bölümde aynı anda yayınlamaktadır.

Tivibu Spor Mozaik HD
Tivibu 377. kanaldan interaktif bir şekilde yayın yapmaktadır. Bu kanaldan altı tane spor kanalını altı bölümde aynı anda yayınlamaktadır. Tivibu Spor Mozaik kanalı ile eş zamanlı HD görüntü kalitesinde yayın yapmaktadır.

Tivibu Spor
Tivibu 77. kanaldan ve Turksat’tan şifresiz yayın yapmaktadır. Turksat’tan şifresiz yayın yapmaktadır. Genelde kanal müsabaka olduğu zaman konferans yayını yapmaktadır.

Tivibu Spor HD
Tivibu 382. kanaldan yayın yapmaktadır. Turksat’tan şifresiz ve Tivibu Spor kanalı ile eşzamanlı yayın yapmaktadır. Genelde kanal müsabaka olduğu zaman konferans yayını yapmaktadır. Bu kanalda çeşitli spor programlarıda yayınlanmaktadır.

Tivibu Spor 1
Tivibu tarafından patenti alınmış yakında yayına başlayacak spor kanalıdır. Tahminen 78. kanaldan yayın yapacaktır.

Tivibu Spor 1 HD
Tivibu tarafından patenti alınmış yakında HD yayına başlayacak spor kanalıdır. Tahminen 383. kanaldan yayın yapacaktır. Tivibu Spor kanalı ile eş zamanlı HD görüntü kalitesinde yayın yapacaktır.

Tivibu Spor 2
Tivibu 79. kanaldan yayın yapmaktadır. Bu kanalda müsabakalar normal bir şekilde yayınlanmaktadır.

Tivibu Spor 2 HD
Tivibu 384. kanaldan yayın yapmaktadır. Bu kanalda müsbakalar normal bir şekilde yayılanmaktadır. Tivibu Spor 2 kanalı ile eş zamanlı HD görüntü kalitesinde yayın yapmaktadır.

Tivibu Spor 3
Tivibu 80. kanaldan yayın yapmaktadır. Bu kanalda genelde müsabakalar normal bir şekilde yayınlanmaktadır.

Tivibu Spor 3 HD
Tivibu 385. kanaldan yayın yapmaktadır. Bu kanalda müsabakalar normal bir şekilde yayınlanmaktadır. Tivibu Spor 3 kanalı ile eş zamanlı HD görüntü kalitesinde yayın yapılmaktadır.

Tivibu Spor 4
Tivibu 81. kanaldan yayın yapmaktadır. Bu kanalda müsabakalar normal bir şekilde yayınlanmaktadır.

Tivibu Spor 4 HD
Tivibu 386. kanaldan yayın yapmaktadır. Bu kanalda müsbakalar normal bir şekilde yayınlanmaktadır. Tivibu Spor 4 kanalı ile eş zamanlı HD görüntü kalitesinde yayın yapılmaktadır.

Tivibu Spor 5
Tivibu 82. kanaldan geçici olarak Tivibu adıyla yayın yapmaktadır. Kanalda çakışan müsabakaların yayınları yapılmaktadır. Onun dışında sadece haftalık ya da günlük müsabaka programını gösterir. Herhangi bir yayın akışı bulunmamaktadır.

Tivibu Spor 5 HD
Tivibu 82. kanaldan geçici olarak Tivibu HD adıyla yayın yapmaktadır. Kanalda çakışan müsabakaların yayınları yapılmaktadır. Onun dışında sadece haftalık ya da günlük müsabaka programını gösterir. Herhangi bir yayın akışı bulunmamaktadır. Tivibu Spor 5 kanalı ile eş zamanlı HD görüntü kalitesinde yayın yapılacaktır.

Tivibu Spor Mozaik  HD,Tivibu Spor Mozaik izle,Tivibu Spor Mozaik  şifresiz izle ,Tivibu Spor Mozaik  internetten izle,Tivibu Spor Mozaik  live,Tivibu Spor Mozaik  linkleri,tivibu Mozaik  canli izle kesintisiz,tivibu spor Mozaik  canlı maç izle,tivibu spor Mozaik  hd,tivi spor Mozaik  canlı izle,tivi spor Mozaik  canlı izle,tivibu spor Mozaik yayın akışı,tivibu spor Mozaik  ücretsiz izle beşiktaş,tivibu spor Mozaik  canlı izle kesintisiz,internetten tivibu spor Mozaik izle

Tivibu Spor Mozaik Canlı izle

Tivibu Spor, 2010 yılında Türk Telekom'un şirketi olan Tivibu tarafından kurulmuş digital TV platformudur. UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, Serie A, İskoçya Premier Ligi, İtalya Kupası, Rusya Premier Ligi, İngiltere FA Cup, Portekiz Ligi, Hollanda Ligi, İspanya Basketbol Ligi, Yunanistan Basketbol Ligi, Almanya Basketbol Ligi, ATP Tenis Turnuvaları, WTA Tenis Turnuvaları ve Golf Turnuvaları yayın haklarını elinde bulundurmaktadır. Tivibu Spor Mozaik HD Tivibu 377. kanaldan interaktif bir şekilde yayın yapmaktadır. Bu kanaldan altı tane spor kanalını altı bölümde aynı anda yayınlamaktadır. Tivibu Spor Mozaik kanalı ile eş zamanlı HD görüntü kalitesinde yayın yapmaktadır.

Yorum Yapın