Türkiye’nin en iyi online canlı tv izleme sitesinde aradığınız tüm kanalları HD formatında izleyebileceğiniz 228 farklı yerli ve yabancı televizyon kanalı bulunuyor. İnternet üzerinden Online canlı Tv izleme keyfine doyamayacağınız en seçkin televizyon kanallarını HD kalitesinde kesintisiz ve hızlı bir şekilde sunan Canlitvhd.org sitesinde

Ülkemizin en çok izlenen televizyon kanalları olan TRT 1, Haber Türk, Kanal D, ATV, CNN Türk, TV8, NTV, Flash TV, Kanal 7 kanallarının yanı sıra Almanya televizyon kanalları, Amerikan Televizyon Kanalları, Azerbaycan TV kanalları, Bulgaristan, Fransa, Hollanda, İngiltere, İspanya, İtalyan Televizyon kanallarını Online olarak kesintisiz canlı tv izleme konforu sunan ve ülkemizde ve dünyada en çok sevilen televizyon kanallarını size bir tıklama kadar yakınlaştıran sitede her türlü yayın kuşağına ulaşmanız mümkün.

Düşük çözünürlüklü ve sürekli kesilen yayınlarla artık uğraşmak zorunda değilsiniz. Aradığınızı kolayca bulabileceğiniz kullanıcı dostu menüsü ile tüm televizyon kanalları size bir “tık” kadar yakın. Siteye girer girmez karşılaştığınız kolay kullanıcı menüsü ile aradığınızı hemen bulacak ve HD tadında sinema filmi, dizi film, belgesel, haber programları, Show programlarını keyifle canlı izleme olanağı bulacaksınız.

Sitede kategorize edilmiş tüm konularla ilgili butona tıkladığınızda o kategori ile ilgili kanalların sıralandığı bir menü ile karşılaşırsınız. Örneğin haber izlemek istediğinizde ana sayfada haber kategorisine tıklarsınız ve karşınıza sadece haber kanalları gelir. Sitenin en güzel yanlarından biri de mobil cihazlarınızdan siteye bağlandığınızda yine aynı kalitede yayına ulaşabilmeniz. Android işletim sistemi tabanlı cihazlarınızda telefon ve/veya tablet kullanarak siteye giriş yaparak mobil TV sekmesine tıkladığınızda mobil platformda da aynı keyifle HD olarak yayınları izleyebileceksiniz.
Dilerseniz en seçkin radyo kanalları olan Joy Türk, Show Radyo, Süper FM ve Kral FM gibi seçkin radyo kanallarını site üzerinden stereo olarak dinleyebilirsiniz.